Ana Sayfa / Cep telefonları & Telekomünikasyon

Yüksek hassasiyetli 8-28MMArmored Fiber Kablo Kesiciler 8-28 MM Enine zırhlı kablo sıyırma bıçağı Fiber optik kablo striptizci

₺196.09

Ürün açıklaması

  • Model Numarası: 8-28MM
  • Marka Adı: ZHWCOMM
  • Model Number: Armored Cable Slitter
  • Quantity: 1PCS
  • Place of origin : China
  • Adjustable from : 8-28MM
  • Adjustable blade depth to: 5.5 mm maximum
  • Blade angle : rotate 90 degrees
  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 20cm x 10cm x 10cm (7.87in x 3.94in x 3.94in)

yüksek hassasiyetli 8-28 MM Zırhlı Fiber Kablo Eğme 8-28MMTransverse zırhlı kablo sıyırma bıçağı Fiber optik kablo striptizci
ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim
ürün Özelliklerini
için: kablo kablosu kablo sıyırma bıçağı mor sayıda sıyırma tel aralığı 8-28 MM,
resim
1) Biz alipay, batı Birliği, TT. tüm kredi kartları güvenli ödeme işlemci EMANET yoluyla kabul edilir.
2. eğer ihale kapattıktan sonra hemen ödeme yapamıyorsanız süresi, birkaç dakika bekleyin ve yeniden deneyin lütfen.
3) eğer ihale kapattıktan sonra hemen ödeme yapamıyorsanız, lütfen birkaç dakika bekleyin ve ödemeler 3 gün içinde tamamlanması gerekir.
1. WORLDWIDE NAKLIYE. (bazı ülkeler dışında ve APO/FPO)
2. Orders ödeme doğrulama sonra zamanında işlenmiş.
3. Biz sadece teyit sipariş adresleri gemi. sipariş adresi Kaçinci zorundadir. 4. gösterilen resimler asıl öğe değildir ve sadece referans içindir. 5. SERVICE TRANSIT zamanı taşıyıcı ve dışlar hafta sonları tarafından sağlanan ve holidays. Transit süreleri değişebilir, özellikle tatil sezonunda. 6. eğer ödeme 30 gün içinde sevk almadıysanız, lütfen bize ulaşın. biz gönderi izlemek ve bir cevap ile en kısa sürede size geri. hedefimiz müşteri memnuniyeti! 7. nedeniyle stok durumu ve zaman farklılıkları, biz öğeyi gemi seçecektir hızlı teslimat için ilk mevcut depo. 8. DeliveryTime:
eğer senin kargo kadar ağırlığında 20 KG veya yukarıdaki, veya büyük miktarda gerekiyorsa, bize veya bize e-posta, biz sağlayacaktır yeni ambalaj özellikleri, sonra sizin için bazı ulaşım maliyetleri kurtarmak için elimizden geleni yapacağız, ve böylece ürün fiyatı size bazı yarar olabilir!
biz çin'de büyük bir üretim kurumsal grupları, biz Alibaba aracılığıyla satmak, sadece amaçlı yoktur, bu daha iyi ürünlerimizi tanıtmak, tüm firmamız ürünleri fabrikadan doğrudan sevk edilir, lütfen bize ulaşın, uzun vadeli dostça ve karşılıklı işbirliği ilişkileri umut birbirlerine arasında!
biz 6-12 ay garanti sağlamak. öğe kusurlu ise, teslimat 3 gün içinde bize bildirmenizi rica ederiz. tüm öğeler orijinal hallerine iade edilmelidir, amacıyla malların iadesi veya değişimi için hak. teslimat 15 gün sonra iade ürünler tamir için sadece uygundur. alıcı tüm nakliye maliyeti sorumludur. alırken, bu alıcı politikasına zımni onay verdik demektir. eğer daha detaylı bilgi, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, biz kazan-kazan ulaşmak için sizinle birlikte çalışacaktır.
biz yüksek mükemmellik standartlarını korumak ve % 100% müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz! görüşleri Biz hemen bizimle temasa geçmenizi rica bize nötr veya negatif geribildirim vermek ÖNCE, böylece bizimle temasa geçmenizi rica. eğer sorunları ele almak mümkün değildir biz onlar hakkında bilmiyorum!

Etiketler: Ucuz Yüksek hassasiyetli 8 28MMArmored Fiber Kablo Kesiciler 8 28 MM Enine zırhlı kablo sıyırma bıçağı Fiber optik kablo striptizci, Yüksek Kalite Yüksek hassasiyetli 8-28MMArmored Fiber Kablo Kesiciler 8-28 MM Enine zırhlı kablo sıyırma bıçağı Fiber optik kablo striptizci, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler

Değerlendirmenizi yazın!

Derecelendirme

İlgili ürünler

Yeni

Satış

10/100/1000 M mutli-modu, 500 m, 850nm, ST, bağımsız, endüstriyel Medya Dönüştürücü

10/100/1000 M mutli-modu, 500 m, 850nm, ST, bağımsız, endüstriyel Medya Dönüştürücü modeli: LNK-GY3011 Serisi genel bakış Endüstriyel Medya Dönüştürücü sertleştirilmiş LNK-GY3011 serisi cihazlar için tasarlanmış güvenilir işletmek bulunanlar gibi zorlu ortamlarda fabrika zeminler üzerinde, açık muhafazaları veya diğer tehlikeli ortamlar. EMI ve RFI sorunları ortadan kaldırmak

₺627.48

Sepete ekle

Yeni

Satış

Orijinal G-bağlantı TR600-SV20b ile FTTx SM OTDR VFL, 36/34dB,, 5ns-20us, 180 km Fiber Optik OTDR Tester 1330/1550nm SM OTDR

TR600 Serisi OTDR G-LINK tarafından geliştirilen, geniş ölçüm aralığı üzerinde ihtiyaçlarını karşılamak hangi tarafından FTTx, Büyükşehir Alan Ağı, Omurga Ağ ve diğer optik ağlar. özellikler · büyük dokunmatik ekran + kısayol tuşları, kullanımı kolay. · büyük-kapasite polimer lityum pil, de süper çalışma saatleri ile. · akıllı test, basit kullanım, güçlü fonksiyonu. ·

₺7 930.71 ₺7 137.64

Sepete ekle

Yeni

Satış

FC-6S ile Fiber Optik FTTH Aracı Kiti Fiber Cleaver ve Optik Güç Ölçer 10 MW Görsel Hata Bulucu araç kutusundan

FTTH Splice Kiti Fiber Cleaver fiber Optik Splice Kiti Aracı Set 1. plastik araç 2. The yükseltilmiş versiyonu otomatik ribaund FC-6S Fiber Cleaver metal 3. Altıgen küçük bıçak 4. Altıgen büyük spatula 5. kesici paket 6. Genuine AUA-70A optik güç, ölçme yeteneğine 850/980/1300/1310/1490/1550/1625nm ve diğer yedi optik mutlak güç değerleri dalga boyu. Test Aralığı:-70dBm ~ +

₺400.89 ₺380.85

Sepete ekle

Yeni

Satış

1 adet Ücretsiz Nakliye Factor Takılabilir SFP 10 Gbps T1270/R1330nm SFP + 10G 40 km Fiber Optik alıcı-verici Modülü

T1270/R1330nm S FP + 10G 40 km Fiber Optik Alıcı-verici Modülü ÜRÜN ÖZELLIKLERI l kadar 11.1 Gbps Veri Bağlantıları l SMF üzerinde 40 km iletim kadar l DFB Lazer ve PIN alıcı l Metal muhafaza, alt EMI için l 2-wire arayüzü entegre Dijital Teşhis İzleme ile l Sıcak-takılabilir SFP + ayak izi l Özellikler SFF 8472 ile uyumlu LC konnektörü ile SFP + MSA ile Uyumlu

₺529.44

Sepete ekle

Yeni

Satış

EB-LINK BCM57810S 57810 Yongaseti 10G Ethernet Sever Adaptörü Kartı (NIC), çift SFP + Bağlantı PCIE

EB-LINK BCM57810S Yongaseti 10G 10 Gigabit Ethernet Sever Adaptörü Kartı (NIC), çift SFP + Bağlantı PCIE & #8203; BCM57810S- 2SFP + EB-LINK ' BCM57810S- 2SFP + Broadcom BCM57810S dayalı, iş yükü yoğun computing ortamları için seçim çözümdür, güvenilir bir sağlayan, yüksek performanslı 10GbE bağlantısı çözümü. özellikler : denetleyicisi (ler): Broadcom BCM57810S

₺740.74

Sepete ekle

Yeni

Satış

4 Kanal Dijital Video Fiber Optik Medya Dönüştürücüler Verici/Alıcı ile RS485 veri CCTV Analog Kameralar Için

RS485 veri Ile 4 Kanal Video Fiber Optik Dönüştürücüler-1 Çifti yüksek Kalite/Yüksek Performans/Fabrika Wholsales fiyat. MTBF ( Başarısızlık Arasındaki ortalama Süre ) üzerinde 100,000 saat, Güven Ile satın! varsayılan gemi tek modlu (0 ~ 20Km) sürümü, çok modlu (0 ~ 2Km) özelleştirmek için kullanılabilir olduğunu, sipariş önce bize ulaşın. çevre için: l güvenlik

₺300.67 ₺276.62

Sepete ekle

Yeni

Satış

JX-SFP-1GE-SX-2 Uyumlu 1000BASE-SX SFP 1310nm 2 km DOM Alıcı-verici

Juniper Networks JX-SFP-1GE-SX-2 Uyumlu 1000BASE-SX SFP Transceiver (MMF, 1310nm, 2 km, LC, DOM) ürün Detayları Juniper Networks Hakiki JX-SFP-1GE-SX-2 satıcı Adı LODFIBER Form Tipi SFP Max Veri Hızı 1000 Mbps dalgaboyu 1310nm Max Kablo Mesafe 2 km arayüz LC dubleks optik Bileşenleri FP 1310nm kablo Tipi MMF DOM Desteği Evet TX Güç-9.5 ~-3dBm alıcı Hassasiyeti ticari Sıcaklık aralığı

₺52.29

Sepete ekle

Yeni

Satış

Ucuz OPM FTTH Fiber Optik Test Aracı Fiber Optik Güç Ölçer Cihazı-70 ~ + 3 dBm Için SC CATV Güç Ölçer

FTTH Fiber Optik Test Aracı Fiber Optik Güç Ölçer Cihazı-70dBm için Yedi-Dalgaboyu + 10 SC Için CATV Testi ST/FC Konnektörleri isteğe bağlıdır ürün Açıklaması KPM-25 el optik güç ölçer bir kompakt ve kolay kullanımlı test aracı için optik fiber ağları, mutlak optik güç ölçümleri için kullanılabilecek fiberlerin göreli

₺209.16

Sepete ekle

Yeni

Satış

Ulusal Sumitomo type-66 Fusion Splicer Pil Şarj Kablosu AC Güç Kablosu DCC-66

Sumitomo TYPE-39 Optik fiber fusion splicer pil şarj DCC-66

₺78.44

Sepete ekle

Yeni

Satış

15 1 FTTH Fiber ile Fiber Optik Araç Kitleri Cleaver-70 ~ + 10dBm Optik Güç Ölçer Görsel Hata Lcator 3-5 KM ve Stripper

9 1 FC-6S Fiber ile Fiber Optik FTTH Tool Kit Içinde Cleaver ve Optik Güç Metre 5 km Görsel Hata Bulucu Tel stripper optik Güç Ölçer Açıklama bu tip El optik güç ölçer bir kompakt ve kolay kullanımlı test aracı için optik elyaf ağları. özellikler 7 dalgaboyu Test destekler otomatik kapatma fonksiyonu Backlight kendini kalibrasyon 40 saat süper uzun bekleme süresi güç

₺187.33

Sepete ekle

Yeni

Satış

CCTV 16 Kanal Fiber Optik Video Dönüştürücü 16 kanal Video fiber dönüştürücü/Fiber optik Video Çoklayıcı

açıklama Ürün için en maliyet-etkin bir çözüm ile müşteri sağlar iletim 16 kanalları ile tek tek fiber üzerinden sıkıştırılmamış dijital video kablosu. bu kolay bir kurulum ve ayar ücretsiz cihaz sağlarken yüksek kalite, gerçek zamanlı video. NTSC ile uyumlu cihazlar doğrudan vardır, PAL, ve SECAM kamera sistemleri. Tak ve tasarım ayarı sağlar-ücretsiz kurulum ve operasyon, ve optik

₺1 307.22

Sepete ekle

Yeni

Satış

PPM300P PON optik Güç ölçer, 1310/1490/1550nm fttx pon ağ için

sektörün olarak gelişmiş PON özgü güç ölçer, PPM300 PON Güç Metre test aletleri TARLUZ amiral gemisi hattı FTTH ve FTTP sistemleri için özel olarak tasarlanmıştır. FTTH için ideal bir araçtır/FTTP hizmet aktivasyon ve sorun giderme. hizmet Sağlama ve Devreye Test: optimize ağ güvenilirliği tüm tüm PON sinyalleri ölçülebilir gerektirir onlar karşılamak sağlamak için aktivasyon hizmet aracılığıyla

₺827.93

Sepete ekle

© 2020 Cdn.SiparisHizli.com. Her hakkı saklıdır